O nas - Historia firmy CertusVia

CertusVia Sp. z o.o. to polska firma, zarządzana przez czynnych zawodowo inżynierów, posiadających duże doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu projektami. Dzięki temu, mają Państwo gwarancję, że wykonana usługa będzie kompletna we wszystkich drobnych szczegółach.

mgr inż. Bogusław Markocki współzałożyciel i członek zarządu CertusVia Sp. z o.o

Posiada czternastoletnie doświadczenie w realizacji dużych projektów infrastruktury drogowej i kubaturowej. Pracował w takich firmach jak Jakpol Sp. z o.o., Transprojekt Warszawa Sp. z o.o., DHV Polska Sp. z o.o. Pracując w DHV Polska Sp. z o.o. stworzył od podstawa jedną z czołowych pracowni mostowych w Polsce. Od 2011 r. pełnił funkcję Dyrektora Pracowni Transport i Infrastruktura zarządzając realizacją jednych z większych polskich projektów drogowych m. in. trasą ekspresową S2 Południowa Obwodnica Warszawy (wartość robót 4.3 mld PLN), trasą ekspresową S12/S17 Kurów – Lublin – Piaski (wartość robót 1.52 mld PLN), Południowa Obwodnica Warszawy od węzła „Puławska” do węzła „Lubelska” (szacowana wartość robót 6.5 mld), Droga ekspresowa S5 Gniezno – Poznań (węzeł Kleszczewo, wartość robót 1.06 mld PLN).

mgr inż. Piotr Chełstowski współzałożyciel i członek zarządu CertusVia Sp. z o.o.

Posiada czternastoletnie doświadczenie w realizacji dużych projektów infrastruktury drogowej. Jako projektant drogowy w firmie DHV Polska Sp. z o.o. zarządzał i był głównym projektantem drogowym Śródmiejskiej Obwodnicy Warszawy na odcinku Rondo Wiatraczna – ul. Zabraniecka (planowany koszt robót 0.75 mld PLN), w latach 2008-2010 był również projektantem trasy ekspresowej S12/S17 Kurów – Lublin – Piaski (wartość robót 1.52 mld PLN). Od 1999 prowadził działalność gospodarczą pn. Pracowania Projektów Drogowych Piotr Chełstowski, w której m. in. zarządzał i był głównym weryfikatorem drogowym dokumentacji projektowej dla autostrady A1 Stryków – Tuszyn realizowanej w systemie zaprojektuj i zbuduj (wartość robót 1.16 mld).